Projektový manažer

Náplň práce:

  • Řízení svěřených interních projektů ve schváleném čase, rozpočtu, rozsahu a kvalitě
  • Zajištění tvorby projektových výstupů
  • Zabezpečení vstupů do projektu a spolupráce při návrhu projektu
  • Operativní řízení projektu i členů projektového týmu
  • Spolupráce a komunikace se zúčastněnými stranami v rámci společnosti i partnery s cílem zabezpečovat plynulou, efektivní a včasnou realizaci projektu
  • Příprava pravidelného reportingu
  • Koordinace řízeného projektu s ostatními projekty

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Realizace projektů z oblasti IT (finance, telco nebo utilities oblast výhodou)
  • Pokročilá znalost AJ
  • Velmi dobrá znalost práce na PC: Powerpoint, Excel, Project
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • Výborné komunikační a prezentační schopnost
  • Certifikáty Prince 2, ITIL či obdobné výhodou

Nabízíme:

  • Certifikáty a školení na dané produkty
  • Příležitost stát se specialistou v oboru
  • Možnost dlouhodobého uplatnění v dynamicky rostoucí firmě s unikátním produktem
  • Kariérní růst
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Neformální a pohodové pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Telefon, notebook
  • Práce v Praze na HPP
  • Nástup dle dohody

Těšíme se na Vaše CV: hr@isfgroup.cz