Kariéra

Kariéra

Kariéra

Inovujeme, vyvíjíme a posouváme hranice open source technologí

Pomáháme společnostem a organizacím státní správy s digitalizací.  Jsme rodinná firma, pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Naše práce se neustále vyvíjí, sledujeme nové technologie a trendy a hledáme inovace. Vyvíjíme a implementujeme řešení na míru jednotlivým klientům.
Naše řešení jsou postavena na digitální platformě Alfresco.

Podílíme se na digitalizaci veřejné správy

Přidej se k nám

Baví tě vývoj software a chceš pracovat v úspěšné rodinné firmě s vlastními SW produkty? Chceš se podílet na tvorbě moderních řešení  a na zajímavých projektech pro oblast státní správy i mimo ni? Lákají tě open source technologie? Dej nám o sobě vědět.

kreativita

Kreativní práce

open-source

Open-source řešení

kolektiv

Přátelský kolektiv

hodiny

Flexibilní pracovní doba

sipka

Prostor pro kariérní růst

kufr

5 týdnů dovolené


Otevřená komunikace a týmová práce

Zakládáme si na super atmosféře a rodinném kolektivu. Komunikace je pro naši práci klíčová.  A to zejména v poslední době, kdy využíváme i home office. Na našich pravidelných videohovorech a stand upech sdílíme novinky o jednotlivých projektech a učíme se od sebe nové dovednosti.  U nás se rozhodně nikdo nudit nebude, neustále se posouváme, naše práce je kreativní.

Aktuálně hledáme posily do
týmu na tyto pozice

Headliner_sipka1

Baví tě programovat v .NETu, MSSSQL, máš analytické a procesní myšlení, schopnost identifikovat a definovat požadavky? Tak jsi náš člověk.

Máš pokročilou znalost React.js, praxi, dobrou znalost TypeScriptu a zkušenost s knihovnami pro state management?

Máš zkušenosti s psaním testovacích scénářů, s testováním REST API a s psaním automatických testů? Láká tě práce na atraktivních projektech?

Baví komunikovat s IT zákazníkem? Pokud ano, tak bys ve spolupráci s našimi kolegy zajišťoval komplexní podporu našich hlavních IT produktů.

Baví tě tvorba a správa interní infrastruktury a tvorba automatizovaných scriptů? Pokud máš alespoň rok praxi v DevOps, dej nám vědět.

Máš analytické myšlení? Zajímáš se o státní správu? Ovládáš základy UML s BMNP v nástroji Enterprise Archichect a UI/UX  ve FIGMA. Pokud ano, přidej se k nám!

Máš pokročilé zkušenosti s bussiness a IT analýzou? Máš zkušenosti s analýzou, definováním požadavků a návrhů řešení pro zákazníky převážně ve státní správě? Ovládáš modelování UML a BMNP v nástroji Enterprise Archichect a návrhy UI/UX ve FIGMA? Pokud ano, potřebujeme tě!

Zaujala tě naše nabídka volných pozic? Pokud ano, kontaktuj nás na hr@isfgroup.cz, nebo se za námi stav v našich nových kancelářích v Praze na Chodově. 
Můžeš nám také na sebe nechat kontakt a my se ti ozveme.

Sledujte nás na Instagramu!

Headliner_sipka2