Napsali o nás: Mileniálové s chutí změnit fungování státu. V ISFG díky open-source řešením modernizují veřejnou správu

Povídali jsme o naší práci, hlavních projektech a výzvách a o tom, jak v ISFG využíváme open-source platformy a pomáháme digitalizovat úřady a další organizace veřejné správy. Chceme, aby veřejný sektor fungoval stejně tak jako ten soukromý.

CEO Ivana Hančíková, šéf vývoje Jakub Havlík a analytičky Martina Krigarová a Martina Smiešková představili open-source řešení spisové služby SpisUm, které jsme nedávno uvolnili do GITu a nyní se testuje u prvních klientů. Elektronickou spisovou službu považujeme za jeden z hlavních pilířů digitalizace. Úřadům značně usnadní vedení úředních dokumentů a to v souladu s legislativou a zároveň s řadou kontrolních mechanismů pro maximální bezpečí a transparentnost.

Kromě vizí a projektů v rámci ISFG Ivana Hančíková také uvedla projekt Block33, jež funguje jako startup akcelerátor a inkubátor projektů právě v oblasti digitální transformace.

Celý článek si přečtěte zde.

Další články

ISFG představila na konferenci ISSS spisovou službu SpisUm.

Tento týden se Hradci Králové konala konference ISSS, Internet ve státní správě a samosprávě, kterou organizátoři v loňském roce museli z důvodu covidových opatření vynechat.
ISFG se na konferenci představila hned dvakrát….