ISFG uzavřelo partnerství s Rocket.Chat. Organizacím díky tomu nabídne inovativní komunikační nástroj

Pokud denně dostanete pouhých 10 e-mailů, ztratíte za rok celých 46 hodin jejich čtením a vyřizováním. Pravidelným sledováním e-mailové schránky, vyřizováním e-mailů a čtením i těch, které ani nevyžadují vaši reakci, přijdete o celých 525 pracovních hodin za rok.

Kdybyste nekontrolovali e-mailovou schránku a nemuseli tyto konverzace a dotazy číst, v ušetřeném čase byste mohli 11krát obletět svět, 9krát přečíst všech sedm dílů Harryho Pottera nebo 16krát projet napříč Spojenými státy. Nevěříte? Pak si můžete sami spočítat, kolik času a jakou část života vás stojí pouhé e-maily.

I proto jsme uzavřeli partnerství s přední světovou platformou pro týmovou spolupráci a komunikaci Rocket.Chat a nabízíme nově českým společnostem a úřadům vlastní unikátní platformu MyDigiteam, která nástroje od Rocket.Chat rozvíjí a přizpůsobuje českému prostředí. „Díky tomu mohou týmy opustit neustálé e-mailování a komunikovat spolu rychleji, transparentněji a příjemněji,“ dodává Ivana Hančíková, CEO společnosti ISFG. V rámci partnerství nabízí společnost ISFG jako jedna z prvních v Evropě a jako jediná v Česku a na Slovensku klientům zvýhodněné ceny a veškeré novinky z dílny Rocket.Chat. „Kromě toho budeme moci poskytovat i podporu a expertní konzultace týkající této open-source aplikace,” upozorňuje Hančíková. 

O tom, že Rocket.Chat je seriózním partnerem a hvězdou na poli open-source vývoje svědčí i to, že se na aplikaci podílelo více než 700 vývojářů z celého světa a na Githubu se pyšní více než 17 tisíci hvězdičkami. Rocket.Chat uvádí, že má největší a nejaktivnější komunitu vývojářů v oblasti open-source komunikačních platforem.

V rámci MyDigiteam pak můžete využít funkce jako jsou soukromé i skupinové konverzace, audio a videokonference, nahrávání souborů, překlady v reálném čase či třeba sdílení obrazovky. Nástroj můžete snadno integrovat do stávajících systémů a jednoduše zmigrovat ze Slacku či Hipchatu. „Při interní komunikaci je kromě rychlosti a možnosti použít například i telefon stěžejní bezpečnost. Proto je Mydigiteam vybaven hned několika bezpečnostními mechanismy od dvoufaktorové autentizace po šifrování E2E,“ uzavírá Ivana Hančíková.

Více o našem řešení MyDigiteam se dozvíte zde. Nejste si jistí, jak nejlépe nastavit interní komunikaci právě ve vaši organizaci? Ozvěte se, rádi vám poradíme, jak zrychlit, zpřehlednit a zpříjemnit sdílení klíčových informací ve vašem týmu. 

Další články

ISFG představila na konferenci ISSS spisovou službu SpisUm.

Tento týden se Hradci Králové konala konference ISSS, Internet ve státní správě a samosprávě, kterou organizátoři v loňském roce museli z důvodu covidových opatření vynechat.
ISFG se na konferenci představila hned dvakrát….