Přihlášení:
ISFGroup, s.r.o / Naše služby

Naše služby

Společnost Information Systems Factory Group, s.r.o. nabízí širokou škálu služeb pro celou dobu životního cyklu Vašeho podnikového řešení.

Analýzy a konzultace

Konzultace s našimi odborníky využijete vždy. Při zavádění nového systému Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější produkt. Poradíme, jak přizpůsobit aplikace Vašim procesům i jak přimět jednotlivé systémy ke spolupráci.

Náš tým kvalifikovaných odborníků je Vám k dispozici v oblastech:

 • CRM - SugarCRM
 • ECM - Alfresco
 • E-shopy
 • Řízení projektů
 • Webové portály
 • Business Intelligence

„Pouštět se do IT bez kvalitní specifikace požadavků a detailní analýzy je jako skákat po hlavě do hluboké vody.“

Vaši analytici

 

 

 

Implementace hotových open source řešení

Open source se netýká ceny, ale zavazuje pomocí licencí veškeré šiřitele open source programů, aby je dodávali zákazníkům přímo se zdrojovým kódem. Díky tomu zákazník může vlastními zdroji mít plnou kontrolou nad funkcionalitou systému bez závislosti na jednom dodavateli. Otevřený kód minimalizuje ztrátovost investic do úprav systému a vývoje na míru.

Na vývoji open source produktů se často podílí komunita, což znamená, že na produktu pracuje množství programátorů a zároveň jeho větší dostupnost rozšiřuje množství uživatelů, tedy i potencionálních testerů. Požadavky těchto uživatelů na úpravy systému představují spontánní způsob zanesení best practices do produktu.

ISFGroup Vám pomůže s výběrem vhodného řešení, aplikaci nainstaluje, pomůže s přizpůsobením Vašim procesům a zaškolí uživatele i administrátory. Po celou dobu provozu Vám nabízíme plnou podporu Vašeho systému v podobě hostingu, helpdesku. K dispozici Vám budou naši programátoři, analytici i obchodníci, připravení vyřešit Vaše požadavky.

„Využijte best practices open source systémů ověřených stovkami uživatelů.“

Vaše komunita

 

Vývoj na zakázku

Každá společnost je jedinečná a stejně jedinečné mohou být v detailech i její procesy. Správná aplikace se přizpůsobí Vám. Tam, kde hotová řešení nestačí, nabízí Information Systems Factory Group, s.r.o.  svůj tým programátorů. Zkušení certifikovaní odborníci přizpůsobí aplikace na míru Vašim požadavkům nebo vytvoří řešení přímo pro Vás.

„Je-li Vaše podnikání jedinečné, pořiďte si i jedinečného partnera.“

Vaši programátoři

 

 

 

Podpora a školení

Našim zákazníkům poskytujeme plnou podporu pro jejich produkty. Vyškolení specialisté jsou připraveni zodpovědět Vaše dotazy. Pro pohodlnější komunikaci je k dispozici kvalitní webová aplikace Helpdesk, která umožňuje sledovat vyřizování Vašich požadavků online.

Podpora je nabízena ve 3 základních variantách lišících se reakčními dobami, objemem předplacených hodin a možnostmi zvýhodnění hodinových sazeb. Pokud si nevyberete, je možné nastavit podporu na míru Vašim potřebám.

„Neexistují chyby, jen ponaučení“

Vaše podpora

K vybraným produktům a řešením na míru nabízíme školení pro uživatele i administrátory.

Seznam témat je k dispozici na dotaz. Pokud máte zájem o školení na míru, naši školitelé mohou připravit školení dle Vašich témat.

 

Systémová integrace

Nechte své aplikace spolupracovat po celou dobu průběhu svých procesů. Systémová integrace představuje ucelený přístup k efektivnímu propojení jednotlivých aplikací. Jejím hlavním úkolem je sjednotit uživatelská rozhraní a data vznikající v různých systémech. Automatizovaným sdílením dat zamezíte duplicitě a snížíte pravděpodobnost chyb a redundancí dat. Systémová integrace je zaručeným prostředkem, jak podpořit úspěšné fungování podniku či organizace na trhu.

Pracovníci společnosti Information Systems Factory Group, s.r.o. mají bohaté zkušenosti s integrací systémů v komerční sféře i ve státní správě. Poskytujeme profesionální služby v oblasti návrhu i realizace řešení integrace systémů včetně třetích stran na nezávislých integračních platformách (Talend, Seebuger, atd.).

„Pořízení aplikací je začátek, jejich provoz je pokrok a sjednocení je úspěch.“

 Vaši systémoví integrátoři

Příklady integrací SugarCRM:

 • Pohoda
 • MS Exchange
 • MS Navision
 • Google Apps
 • Drupal
 • JIRA
 • Asterisk