Přihlášení:
ISFGroup, s.r.o / Reference

Reference

Prohlédněte si naše reference a udělejte si lepší představu o tom, čím se každý den zabýváme. Pro inspiraci, jaké všechny oblasti lze řešit, uvádíme u každého klienta přehled vybraných zajímavostí.

Společnost Vybrané zajímavosti
Aon Central and Eastern Europe a.s. Implementace CRM na míru, notifikační a eskalační rozhraní, pokročilá správa oprávnění, pokročilá funkcionalita hierarchie společností a zobrazování dat.
CZECH-IN s.r.o. Implementace modulů a nastavení procesů pro plánování a organizaci velkých konferenčních akcí.
ELIS PLZEŇ a. s. Provoz a správa online CRM, analytické a konzultační služby.
W.A.G. payment solutions, a.s. Komplexní služby k SugarCRM, integrace se stávajícími systémy, implementace pokročilých reportů a modulů pro sledování využívaných služeb zákazníky v zemích střední a východní Evropy, implementace modulů umožňujících monitoring konkurence.
Expensa a.s. Implementace rozhraní pro telefonické operátory do SugarCRM, integrace CRM s telefonickou ústřednou Asterisk. Jednalo se pouze o jednorázovou integraci na straně klienta.
MultiSport Benefit, s.r.o. Přizpůsobení SugarCRM pro oblast správy věrnostních programů, nastavení procesů a zjednodušení práce s velkým množstvím aktivit.
Občanské sdružení Logo z.s. Provoz a správa online řešení pro evidenci a vykazování činnosti při pomoci lidem s těžkými poruchami komunikace a hybnosti, řešení je poskytováno za zvýhodněných podmínek pro neziskovou organizaci.
OKAY s.r.o. Implementace pokročilé funkcionality pro správu ECM systému Alfresco, konzultační služby.
Roxtec CZ s.r.o. Provoz a správa online CRM, implementace řešení pro mobilní telefony.
Victoria - Tip, a.s. Rozšíření SugarCRM o zobrazování zákazníků na mapách, napojení na registr firem, automatickou kontrolu duplicitních záznamů a možnost konfigurace pokročilých eskalačních procesů.